اغتشاشات روز عاشورا در تهران

به گزارش "تابناک" عده قلیلی در دسته های متعدد چند نفره که همچنان با هیچ منطقی سر سازگاری ندارند و همه را به جز خود دروغگو خطاب می کنند، با وجود طرد از سوی مردم عزادار تهران، این بار با سوء استفاده از اعتقادات شیعه، عزاداری برای سالار آزادگان جهان را محملی برای نیات شوم خود قرار دادند و با رفتارهای زشت و زننده ـ مانند سوت و کف زدن در بلوار کشاورز و جلوی در دانشگاه تهران ـ خیابان های مرکز شهر را به آشوب کشیدند.

این در حالی است که دروغ پراکنی رسانه های معاند خارجی هم به کمک اغتشاشگران و اخلالگران نظم و امنیت عمومی آمده و با خبرپراکنی های ضد و نقیض در صدد است تا حد ممکن "توهم در اکثریت بودن" این جماعت را تقویت کرده و فضا را مطابق میل خود نشان دهد.

خبرنگاران "تابناک" که از پیش از ظهر امروز در اطراف محل های تجمع به سر می بردند گزارش دادند: این افراد که اتفاقا هیچ یک برای عزاداری بیرون نیامده بودند، در دسته های 20 تا 30 نفره به سمت دسته های عزاداری و ماموران امنیتی هجوم برده و با پرتاب هر گونه شیئی که قابل تصور باشد ـ سنگ، پاره آجر، تکه های آهن و ... ـ اقدام به بر هم زدن نظم موجود و آسیب رسانی به مردم و اموال عمومی کردند.

این گزارش ها می افزاید: این افراد از هر فرصتی برای به آتش کشیدن سطل های زباله و دیگر اموال عمومی استفاده کرده و حتی چندین دستگاه موتور سیکلت نیروهای ناجا و یک دستگاه خودروی پلیس را در خیابان انقلاب به آتش کشیدند.

شواهد خبرنگار "تابناک" که خود نیز بر اثر برخورد پاره آجر از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی شده، از زخمی شدن تعدادی از عزاداران حسینی و به خصوص عده ای از دانشجویان عزادار دانشگاه تهران به سبب برخورد سنگ و دیگر اشیاء پرتاب شده از سوی اغتشاشگران حکایت دارد و این در حالی است که رسانه های خارجی که از صبح به دنبال التهاب آفرینی و تشویق این افراد برای خرابکاری بوده اند، به دروغ از تعداد زیاد! و رفتار آرام! آنها خبر می دهند.

وی افزود: پس از بروز این رفتارهای نامتعارف از سوی اغتشاشگران، نیروهای پلیس مجبور شدند به سمت آنها حرکت کرده و با پرتاب گاز اشک آور آنها را پراکنده کنند.

دیگر خبرنگار "تابناک" گزارش داد: وقتی به طور ناشناس با یکی از این افراد، دلیل این گونه رفتارهای آنان را پرسیدم، وی گفت: «هیچی، می خواهیم سر به تن این نظام و این انقلاب و بچه حزب اللهی نباشد.» و جالب اینکه وقتی به او گفتم پس چرا شما اعتراض به انتخابات و بی قانونی را بهانه قرار دادید ولی هیچ یک از این رفتارهای شما در چارچوب قانون نیست، جواب داد: « آخه این جوری بیشتر حال می ده.»

خبرنگار ما ادامه داد: در همین حین مشاهده کرده است که یک تاکسی حامل یک نیروی مصدوم پلیس که با گاز فلفل از ناحیه صورت مجروح شده بود از سوی این افراد مورد حمله قرار گرفته و شدیدا آسیب دیده است.

خبرنگار دیگر ما از میدان جمهوری خبر داد: گروهی از اغتشاشگران نیز با مشاهده برگزاری نماز ظهر عاشورا در هیئت رهپویان آل طاها، در میدان جمهوری اسلامی به سمت عزاداران این هیئت هجوم آورده و به سمت آنها سنگ‌ پرتاب کردند، به گونه ای که تعدادی از نمازگزاران را نیز مورد ضرب و شتم قرار داده و حجت‌الاسلام صالحان امام جماعت این هیئت را نیز مجروح کردند.

گفتنی است از جمله نکات مهم و قابل توجه این درگیری ها چنانچه اشاره شد، می توان به "هتک حرمت مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) توسط این افراد با ظواهری غیر اسلامی و سوت و کف زدن در میان جمعیت"، "مقابله شدید مردم حاضر در دسته جات سوگواری با رفتارهای ساختارشکنانه و آشوب طلبانه این افراد"، "تعداد اندک و البته در دسته های متعدد و برنامه ریزی شده جهت آسیب زدن به عزاداران، پلیس و اموال عمومی"، فحاشی با الفاظ رکیک و ... اشاره کرد.

گزارشی از پروژه‌ "کشته‌سازی " جدید

خبرگزاری فارس: پروژه "کشته ‌سازی " فتنه‌گران و سناریوی شماره 2 ندا آقاسلطان با کشتن خواهر زاده موسوی کلید خورد.

این عده اندک آشوبگر با ایجاد اختشاش در روز عاشورا نشان دادند که آنقدر حقیر و کوچکند که محتاج کشورهای کثیف و جنایت کاری همچون انگلیس و آمریکا هستند

وای بر آن روزی که امام دوازدهم ما ظهور کند و باطل را از بین ببرد.

/ 2 نظر / 13 بازدید
ملت ایران

من از شما دروغ گو تر ندیدم شما میخوایین کی رو گول بزنین دارین سر خودتون رو شیره میمالین شماها یک مشت خایه مال احمدی نژاد هستید واز اون پول میگیرین تا این مطالب رو بنویسین شما تو روز روشن دروغ میگین البته از شماها نمیتونیم توقعی داشته باشیم وقتی اون احمدی نژاد دروغ گو میاد به ملیون ها نفر جوان ایرانی خص وخاشاک میگه شما ها مردم رو ابله فرض میکنین ننننننخیییییییییییییییییر اینطور نیست

ملت ایران

شماها یک مشت اشغالین مگه نمیبینین مردم همه زیر خط فقر هستند مگه نمیبینین مردم چقدر بدبختی دارن خداییش یه بار به حرفای احمدی نژاد و امثالش گوش کنین ,خرسو خنده میگیره