فکر می‌کنید طراح لوگوهای گوگل کیست؟!

پشت لوگوهای گوگل که با توجه به حوادث و رویدادهای مختلف تغییر می‌کند، چهره جوانی 29 ساله از هنگ کنگ می‌باشد که مسئولیت این کار مهم را برعهده دارد.
"دنیس هووانگ" جوان 29 ساله‌ایی است که هیچ گاه فکر نمی‌کرد که به این مرحله برسد ولی از همان زمانی که پشت نیمکت‌های مدرسه می‌نشست به طراحی علاقه‌ای وافر داشت. دنیس یکی از طراحان معروف و سرشناس دنیا می‌باشد که هنر زیبای در سراسر دنیا شناخته شده است ولی کمتر کسی با نام و چهره او آشنا است.
کارهای او در موزه‌ها و گالری‌های عکس مقابل دیدگان علاقمندان قرار نمی‌گیرد ولی هر روزه میلیون ها کاربر اینترنت با آن آشنا هستند. دنیس با توجه به تاریخ روز، رخداد مربوطه، المپیک، مسابقات جام جهانی، کریسمس و هزاران موضوع دیگر لوگو را تغییر میدهد. شاید برایتان جالب باشد که وی برای سال نوی ایرانیان نیز لوگوی زیبایی را با توجه به سفره هفت سین ایرانی طراحی کرده بود.
وی دوران کودکی عادی داشت و به مدارس دولتی رفته بود، 6 سال در ابتدایی، دو سال در راهنمایی و چهار سال در دبیرستان وی بسیار عادی سپری شد.
جالب است که بدانید وی همیشه در دوران تحصیل ناخودآگاه طراحی‌هایی می رده که همان طراحی‌ها راهنمایی برای وی در زمان حال برای طراحی لوگوهای گوگل می‌باشد.
وی در سال 2003 جایزه طراحی را از آن خود کرد و جایزه‌ای را به همین منظور از ویکتور آشی دریافت کرد که همین امر باعث ورود وی به گوگل شد. هم اکنون دنیس به عنوان رییس بخش بین المللی طراحی گوگل فعالیت می‌کند
.

/ 0 نظر / 4 بازدید