اعلام وضعیت فوق العاده در تمام محدوده ها

فرض کنید در شرایطیقرار گرفته‌اید که جان کسی در خطر است، حادثه‌ای ناگوار رخ داده، می‌خواهید بهآتش‌نشانی اطلاع بدهید و یا به کمک فوری پلیس نیاز دارید. قطعأ در اولین اقدام ازتلفن ‌همراه خود برای تماس با مراکز مربوطه نظیر پلیس، آتش‌نشانی و اورژانس استفادهمی کنید. اما به هر دلیلی ممکن است این اقدام به طور طبیعی میسر نشود. هم‌اکنون قصدداریم ترفندی کاربردی را به شما معرفی کنیم که با بهره‌گیری از آن می‌توانید درشرایطی مانند شرایط ذیل نیز با مراکز فوریت‌های اضطراری تماس بگیرید؛ در زمان‌هاییکه تلفن‌همراه شما از شبکه خارج شده باشد و هیچ نوع ارتباطی بین گوشی شما و شبکهتلفن‌همراه برقرار نباشد. در زمان‌هایی که گوشی شما قفل شده و پسورد آن را به یادنمی‌آورید و حتی هنگامی که سیم‌کارت شما سوخته باشد و یا اصلأ سیم‌کارتی در اختیارنداشته باشید و گوشی شما بدون سیم‌کارت روشن باشد. در این موارد و کلیه موارد نظیرآن با استفاده از این ترفند می‌توانید با مراکز فوریت‌های اضطراری تماسبگیرید.
بدین منظور:
کافی است در هر یک از شرایط فوق‌الذکر، باشماره112(بدون پیش‌شماره) تماس بگیرید. این شماره در تمام دنیا جهت اعلاموضعیت فوق العاده در نظر گرفته شده است و بطور کلی این شماره که مدتی است در کشورما نیز فعال شده، یک شماره بین‌المللی جهت استفاده از تلفن همراه در مواقع اضطراریاست. پس از تماس با این شماره به اپراتور مربوطه وصل شده و می‌توانید وضعیت اضطراریخود را تشریح کرده و تقاضای کمک کنید.
همان‌طور که گفته شد برای تماس با اینشماره، نیازی به سیم‌کارت و حتی شبکه همراه نیز ندارید. حتی اگر گوشی شما در حالت Lock هم باشد باز هم می‌توانید این شماره را بگیرید ولی دقت کنید در مواقعغیراضطراری که تماس به طور مستقیم با مراکزی نظیر 110، 125 و 115 امکان پذیر است،از 112 استفاده نکنید. تماس با 112 از طریق تلفن ثابت نیز در موارد اورژانسی قابلانجام است.

/ 1 نظر / 4 بازدید
سایه

چنانچه دارای سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید با عضویت در سیستم اوکسین ادز اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان برروی تبلیغات تا سقف 800 ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.همچنین با معرفی این سیستم به دیگران و عضویت آنها از طریق شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها می شود مبلغ 50 ریال از طرف سایت به پورسانت شما اضافه خواهد شد و بدین صورت شما به یک حقوق ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت. پرداخت کلیه وجوه و پورسانتها در سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز توسط شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 تضمین شده می باشد.استقبال بی نظیر از این سیستم، خود نشان دهنده این مهم می باشد. از طریق لینک زیر میتونید در این سیستم عضو شوید: http://www.oxinads.com/?i=48004 پس از عضویت در سایت حداکثر بعد از 12 ساعت عضویت شما در سایت توسط مدیران تایید خواهد شد. بعد از اینکه در سایت login کردین در سمت راست صفحه لینک هایی رو خواهید دید. از اونجا میتونید کدهای تبلیغاتی گرافیکی و متنی رو دریافت کنید و در سایت یا وبلاگ خودتون قرار بدین.