برنامه ریزی مناسب صدا و سیما برای نوروز

سید عزت الله ضرغامی گفت برای تعطیلات نوروز امسال ، برنامه های رادیویی تنوع خوبی دارد و برنامه های شادی تهیه شده است. برخی کارهای طنزمحور مانند برنامه رادیویی جمعه ایرانی در برخی شبکه ها تکثیر شده است و با توجه به اینکه مردم در مسافرت به سر می برند می توانند در خودرو هم ساعات مفرحی را با رادیو بگذرانند.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود : علاوه بر این برخی شبکه های مختلف رادیویی ؛ برنامه های طنز مختلفی را تهیه و آماده پخش کرده اند.

ضرغامی گفت: خوشبختانه در بخش برنامه های نمایشی رادیو سیاست گذاری خوبی شده و نمایش های رادیویی اداره کل نمایش های صدا آماده شده است و فکر می کنم در تعطیلات نوروز تعداد زیادی از نمایش های خوب یادشده از رادیو پخش شود که به طور قطع مردم می توانند در این باره قضاوت کنند.

وی با بیان اینکه در بخش سیما هم برنامه ریزی خوبی شده است، افزود: روزانه بیش از 10 مستند جذاب در حوزه های علمی و طبیعت و نیز مسایل اجتماعی و سیاسی از شبکه ها پخش خواهد شد.

ضرغامی ادامه داد: علاوه بر این سه مجموعه طنز از شبکه های مختلف سیما پخش خواهد شد که فکر می کنم مردم با این مجموعه های طنز ساعات بسیار مفرحی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه پخش فیلم های سینمایی نوروزی از دیشب آغاز شد ، گفت: بهترین، جذاب ترین و جدیدترین فیلم های سینمایی برای پخش در تعطیلات نوروز خریداری شده است.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: امسال 30 فیلم ایرانی پخش خواهد شد که 15 فیلم آن مربوط به سینمای ایران و 15 فیلم تولید صدا و سیماست و در این زمینه تلاش شده است که مواردی انتخاب شود تا مورد اقبال عمومی قرار گیرد.

ضرغامی تصریح کرد: در مجموع در هیجده روز مرتبط با تعطیلات نوروز اگر روزی 5 فیلم پخش شود، 90 فیلم سینمایی پخش خواهد شد که فیلم هایی جدید و جذاب است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این مجموعه برنامه های دیگری در حوزه معارف، حوزه های آموزشی و اطلاع رسانی در بخش های مختلف خبری و نیز سایر بخش ها برای تعطیلات نوروز 89 تدارک شده است.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: باتوجه به پیش بینی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته فکر می کنم امسال از نظر جذابیت و شادابی برنامه های تلویزیونی سال ویژه ای داشته باشیم.

ضرغامی درباره برنامه های ویژه زمان تحویل سال نیز گفت: سال قبل در برخی شبکه ها در این زمینه به علت زنده بودن برنامه مشکلاتی پیش آمد که نتوانستند به طور دقیق و ثانیه ای تحویل سال را اعلام کنند که البته ما عذرخواهی هم کردیم.

وی گفت: امسال به گونه ای برنامه ریزی شده بود که تحویل سال به گونه ای ایرانی، سنتی و معنوی با برنامه ریزی خوب در همه شبکه ها پرداخته شود.

/ 2 نظر / 4 بازدید
rahele joon

سلام دوست عزيز [گل] [گل] [گل] سال نو مبارک آموزش مسائل جنسي براي تمامي سنين مخصوصا زوج هاي نوجوان منتظرتون هستم باباي

rahele joon

سلام دوست عزيز [گل] [گل] [گل] سال نو مبارک آموزش مسائل جنسي براي تمامي سنين مخصوصا زوج هاي نوجوان منتظرتون هستم باباي