انتشار اولین روزنامه سه بعدی جهان

روزنامه انگلیسی Sun طی حرکتی شگفت انگیز قصد دارد تنها چند روز قبل از آغاز رقابتهای جام جهانی 2010 که رقابتهای آن به صورت سه بعدی از تلویزیون پخش خواهد شد نسخه سه بعدی را به بازار عرضه کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در یکی از عجیب ترین اطلاعیه های رسانه ای، روزنامه انگلیسی "
Sun" اعلام کرد قصد دارد در تاریخ پنجم ژوئن 2010 نسخه سه بعدی را به همراه عینکهای سه بعدی، تصاویر سرمقاله سه بعدی، تبلیغات سه بعدی و نسخه دیواری سه بعدی برنامه بازی های جام جهانی 2010 منتشر کند.
اینگونه به نظر می رسد این حرکت بیشتر در راستای ایجاد محرکی در ارتباط با پخش تلویزیونی سه بعدی مسابقات جام جهانی باشد تا حرکتی در راستای ارائه نوآوری به منظور متحول کردن سیر رو به سقوطی که روزنامه "
Sun" طی 15 سال گذشته در پیش رو گرفته است.
اولین روزنامه سه بعدی جهان تنها چند روز قبل از آغاز رقابتهای فوتبال جام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی منتشر خواهد شد و انتظار می رود توجه بسیاری را در ارتباط با پخش سه بعدی این رقابتها را به خود جلب کند.
بر اساس گزارش گیزمگ، همچنین انتظار می رود تب فناوری سه بعدی باعث شود این روزنامه با فروش چشمگیری مواجه شود و به طور کلی این بازار تابستانی که از اولین تلویزیونهای سه بعدی، پخش سه بعدی داغترین مسابقات فوتبال جهان و اولین روزنامه سه بعدی جهان تشکیل شده است با موفقیت قابل توجهی همراه باشد.

/ 0 نظر / 6 بازدید